Opowiadania Erotyczne

Opowiadania Erotyczne

Linki do wybranych w/g nas interesujących opowiadań erotycznych. Przeczytaj fragment wybranego opowiadania, a jeżeli okaże się interesujące dla Ciebie, po prostu kliknij na jego tytuł żeby zapoznać się z całym wybranym sex opowiadaniem.

Wybrane, fragmenty sex opowiadań z różnorodnych serwisów erotycznych. Opowiadania od delikatnych do bardzo ostrych. Coś dla miłośników erotyki czytanej.

Ostre posuwanie napalonej Zosi – trzy fiuty.

Pewnym ruchem wrzuciłem ją na łóżko i ustami sięgnąłem do jej gorącej cipki. Lizałem ją tak dłuższą chwilę. Mój język zajmował się jej wnętrzem, jak i krążył mokry po jej wargach sromowych. Była mokra i cieplutka. Lizanie sprawiało mi dużą przyjemność. Mój kutas był twardy i tylko czekał na wejście w tą mokrą cipkę.

Po kliku kolejnych minutach Zosia gestem wskazała, że chce go w środku. Przyciągnęła mnie do siebie, zaczęliśmy się całować. W ustach czułem smak jej cipki, ona również musiała go czuć. Zaczęła mi wylizywać twarz ze swoich soków, mój kutas bez problemów wchodził w nią.

Po chwili posuwałem już ją rytmicznie i głęboko. Dosięgnąłem ręką ręcznik, pod którym schowała sex zabawki. Sięgnąłem po większy, kierując wprost w jej usta. Zaczęła go obciągać, jak prawdziwego kutasa. Lizała, drażniła językiem, aż w końcu prawie cały zniknął w jej ustach.

– Pieprz mnie mocniej!..


Pierwszy raz – sex analny.

Położył się na nią i sprawnym ruchem obrócił się tak, że leżała na jego brzuchu. Natychmiast przejęła inicjatywę, przyjęła odpowiednią pozycję i zaczęła go ujeżdżać. Była w swoim żywiole, rozkoszowała się każdą chwilę. Przyspieszała i zwalniała, tak na zmianę.

Starała się, by był w niej cały, chciała go czuć w sobie, mieć go najgłębiej, jak się tylko da. Dał jej kilka klapsów, położył dłonie na jej pupie i rozchylił pośladki. Sięgnął tubkę z żelem i wysmarował dokładnie jej drugą dziurkę….


Gorący wyjazd na narty

Po kilku minutach wstał. Nie zastanawiała się długo, uklękła i wzięła w dłoń nabrzmiałego penisa, zbliżyła go do warg. Oblizała dokładnie główkę, po czym włożyła do ust. Zaczęła ją ssać i bardzo delikatnie przygryzać zębami. Te delikatne i drażniące pieszczoty nie trwały długo, wzięła tak głęboko ile była w stanie. Lekko się zakrztusiła ale nie zważała na to, zaczęła poruszać głową, w górę i w dół…


Seks w sobotni wieczór. Podniecający dotyk piersi.

Zsunął moje ubranie, ja ściągnęłam mu koszulkę i dobierałam się do jego penisa. Czułam jak pęcznieje, jego twardość się zwiększała, nie wytrzymałam dłużej, wyciągnęłam go i wsadziłam do mokrej cipki. Nadziewałam się na niego powoli i z wielką rozkoszą, wkładałam sobie coraz głębiej i szybciej. On w tym czasie pieścił moje piersi, sutki stały się twardsze. Rozkoszowałam się jego kutasem, było mi bardzo przyjemnie, moje podniecenie wzrastało….